Kontakta BanyanCenter

Våra medarbetare

 

Peter Karlsson

Leg. Psykolog/Leg. Psykoterapeut, Verksamhetschef

08-410 097 34

peter.karlsson@psykologpartners.se

 

 Anna Winnerstam

Leg. logoped

08-30 12 72

anna.winnerstam@psykologpartners.se

 

Axel Persson

Leg. psykolog

08-41 01 78 43

axel.persson@psykologpartners.se

 

Camilla Kallenbäck

Leg. arbetsterapeut, Beteendeanalytiker

076-946 79 77

camilla.kallenback@psykologpartners.se

 

Emilia Asplund

Leg. logoped

08-410 510 92

emilia.asplund@psykologpartners.se

 

Eva Thormann

Leg. psykolog

08-21 27 27

eva.thormann@psykologpartners.se

 

Frida Grape

Leg. Psykolog

08-410 153 65

frida.grape@psykologpartners.se

 

Gunnar Östman

Leg. Psykolog

08-410 16 547

gunnar.ostman@psykologpartners.se

 

Håkan Al Fakir

Specialpedagog, Beteendeanalytiker, EIBI-samordnare

08-411 96 35

hakan.alfakir@psykologpartners.se

 

Klara Wenneborg

Leg. logoped, Certifierad beteendeanalytiker (BCBA), EIBI-samordnare

08-410 644 01

klara.wenneborg@psykologpartners.se

 

Kristin Hägglöf

Administratör

kristin.hagglof@psykologpartners.se

 

Karam Hanna

Leg. psykolog

08-410 64 403

karam.hanna@psykologpartners.se

 

Laura Talme

Leg. psykolog, Certifierad beteendeanalytiker (BCBA)

08-411 10 22

laura.talme@psykologpartners.se

 

Lenita Holmboe

Leg. Psykolog

08 – 410 22 466

lenita.holmboe@psykologpartners.se

 

Marie Grafström

Specialpedagog, Beteendeanalytiker

070-612 02 35

marie.grafstrom@psykologpartners.se

 

Mathilde Hyddmark

PTP-psykolog

08-16 80 03

mathilde.hyddmark@psykologpartners.se

 

Mikael Jungermann

Leg. Psykolog

021-440 38 22

mikael.jungermann@psykologpartners.se

 

Niklas Wilén

Leg. Psykolog

08 – 410 22 467

niklas.wilen@psykologpartners.se

 

Nina Linder

Leg. arbetsterapeut, Beteendeanalytiker

08-410 64 404

nina.linder@psykologpartners.se

 

Pie Roch-Norlund

Leg. psykolog

08-34 82 10

pie.roch-norlund@psykologpartners.se

 

Sara Hammer

Leg. psykolog

08 – 410 644 05

sara.hammer@psykologpartners.se

 

Tania Sjöstedt

Leg. psykolog

08-411 96 34

tania.sjostedt@psykologpartners.se

Vill du veta mer?

Fyll i dina kontaktuppgifter så kontaktar vi dig.

Välj ett alternativ
Handledning
Utbildning
BanyanCenter
Övrigt

Läs mer om Psykologpartners affärsområden