Kontakta BanyanCenter

Våra medarbetare

 

Peter Karlsson

Leg. Psykolog/Leg. Psykoterapeut, Verksamhetschef

08-410 097 34

peter.karlsson@psykologpartners.se

 

Angelica Westling

Leg. logoped

08-204 318

angelica.westling@psykologpartners.se

 

Anna Winnerstam

Leg. logoped

08-30 12 72

anna.winnerstam@psykologpartners.se

 

Axel Persson

Leg. psykolog

08-41 01 78 43

axel.persson@psykologpartners.se

 

Emilia Asplund

Leg. logoped

08-410 510 92

emilia.asplund@psykologpartners.se

 

Eva Thormann

Leg. psykolog

08-21 27 27

eva.thormann@psykologpartners.se

 

Frida Grape

Leg. Psykolog

08-410 153 65

frida.grape@psykologpartners.se

 

Gunnar Östman

Leg. Psykolog

08-410 16 547

gunnar.ostman@psykologpartners.se

 

Håkan Al Fakir

Specialpedagog, Beteendeanalytiker, EIBI-samordnare

08-411 96 35

hakan.alfakir@psykologpartners.se

 

Klara Wenneborg

Leg. logoped, Certifierad beteendeanalytiker (BCBA), EIBI-samordnare

08-410 644 01

klara.wenneborg@psykologpartners.se

 

Kristin Hägglöf

Administratör

kristin.hagglof@psykologpartners.se

 

Karam Hanna

Leg. psykolog

08-410 64 403

karam.hanna@psykologpartners.se

 

Lenita Holmboe

Leg. Psykolog

08 – 410 22 466

lenita.holmboe@psykologpartners.se

 

Mikael Jungermann

Leg. Psykolog

021-440 38 22

mikael.jungermann@psykologpartners.se

 

Niklas Wilén

Leg. Psykolog

08 – 410 22 467

niklas.wilen@psykologpartners.se

 

Nina Linder

Leg. arbetsterapeut, Beteendeanalytiker

08-410 64 404

nina.linder@psykologpartners.se

Oscar Strömberg

Leg. logoped

08-30 04 40

oscar.stromberg@psykologpartners.se

 

Sara Hammer

Leg. psykolog

08 – 410 644 05

sara.hammer@psykologpartners.se

 

Tania Sjöstedt

Leg. psykolog

08-411 96 34

tania.sjostedt@psykologpartners.se

 

Tobias Rasmussen

Leg. psykolog

08-410 644 02

tobias.rasmussen@psykologpartners.se

Vill du veta mer?

Fyll i dina kontaktuppgifter så kontaktar vi dig.

Välj ett alternativ
Handledning
Utbildning
BanyanCenter
Övrigt

Läs mer om Psykologpartners affärsområden